Vai bankas izsniedz ātros kredītus?

BaņķierisBankas, savā ziņā, pieturas pie savām tradīcijām, lai arī šīs iestādes attīsta savus piedāvājumus un pakalpojumu popularitāti. Parastajā izpratnē pieņemto ātro kredītu banka saņemt nebūs iespējams. Šeit, primāri notiek apjomīgāku kredītu izsniegšana un šie kredīti prasa laiku, lai tos noformētu, izskatītu un izsniegtu. Taču arī bankās ir iespējams saņemt līdzīgus kredītus kuri ir paredzēti ātrākai izskatīšanai. Bankā nevar saņemt kredītu aizpildot pieteikumu internetā un jau pēc 10 minūtēm saņemot naudu kontā. Bankās ir iespējams saņemt līdzīgus aizdevumus, piemēram kredītkartes vai overdraftus, kas, savā būtībā, līdzinās ātrajiem kredītiem. Tikai savā būtībā, jo izvērtējot tos kopumā, tie ir pastāvīgi aizdevumi, kredītlīnijas kuras nav jāpiesaka atkal un atkal.

Ātrie kredīti ir kļuvuši par mūsdienu dzīves lielu sastāvdaļu. Tie ir ļoti populāri un daudzi aizdevēji specializējas tieši šajā sfērā. Ar ātro kredītu mēs, pārsvarā, saprotam īstermiņa aizdevumus kurus varam noformēt un saņemt ļoti īsā laikā un sev ērtākajā veidā.

SMS kredītsŅemot vērā ātro un SMS kredītu popularitāti, liela daļa aizdevēju ir pievērsušies savu piedāvājumi izstrādāšanai līdzīgā formā. Mūsdienās ātrumam un ērtumam ir ļoti liela nozīme, bet tas nenozīmē ka tie visi ir ātrie kredīti.

Kopumā varam teikt ka bankas ātros kredītus neizsniedz. Bet šeit ir iespējams saņemt kredītus kuri var būt pieejami ļoti ātri un to pieteikšana var būt ļoti ērta. Iespējams, ar laiku arī bankas sāks piedāvāt ātros kredītus ierastajā veidā, bet pagaidām tas nenotiek. Var teikt ka nozīme it tam, ka liela daļa šo kredītu ir ļoti maza apjomu un īstermiņā. Bankai būtu grūti sacensties ar milzīgo daudzumu ātro kredītu kompāniju kas ar to nodarbojas jau gadiem. Bankas pieturas pie apjomīgāku kredītu izsniegšanas, pie kredītkartēm un tamlīdzīgi.

Jāņem arī vērā ka bankas ir dažādas un citas, mazākas bankas vai līdzīgi uzņēmumi var piedāvāt ko daudz līdzīgāku ātrajiem kredītiem. Arī ierastos patēriņa kredītus kuri ir daudz lielāki un to atmaksa ir ilgāka, bet tā saņemšana var aizņemt ļoti īsu laiku, gluži kā ātrajiem kredītiem.

Lai saprastu vai bankas izsniedz ātros kredītus ir jāizlemj, vai ātrie kredīti ir visi kredīti kuru saņemšana aizņem pēc iespējas mazāk laika, vai tie ir kredīti kurus redzam TV reklāmās nu pazīstam jau ilgāku laiku kā ātros kredītus. Īstermiņa aizdevumi nav gluži banku prakses sastāvdaļa, bet ir dažādi varianti un piedāvājumi. Ja tiek ņemts vērā tikai izskatīšanas un izsniegšanas laiks, arī bankās ir iespējams atrast ātros kredītus. Katrs uzņēmums saprot lielo pieprasījumu pēc ātruma un izstrādā piedāvājumus atbilstoši tam. Taču ierastie ātrie kredīti bankās nav sastopami.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *