Sīkdatnes

Sīkdatnes ir mazi teksta faili, kas satur nelielu informācijas daudzumu, kas tiek lejupielādēts Jūsu ierīcē, kad Jūs apmeklējat tīmekļa vietni. Sīkdatnes pēc tam tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes vietni katru nākamo apmeklējumu, vai uz citu tīmekļa vietni, kas atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes dara daudz dažādu darbu, piemēram, ļauj Jums ērtāk pārvietoties starp lapām, atceroties Jūsu preferences, un kopumā uzlabo Jūsu mājaslapas lietošanas pieredzi. Tās var arī nodrošināt, ka reklāmas, ko Jūs redzat, vairāk atbilst Jūsu interesēm.

Jūs varat atrast vairāk informācijas par sīkfailiem, apmeklējot www.allaboutcookies.org vai www.youronlinechoices.eu

Google ir atrodams īss video, kas izskaidro sīkdatņu izmantošanu.

Sīkdatņu kategorijas

Mēs varam sadalīt sīkdatnes 4 galvenajās kategorijās:

  1. kategorija: Obligātās sīkdatnes
  2. kategorija: Veiktspējas sīkdatnes
  3. kategorija: Funkciju sīkdatnes

4 Kategorija: Mērķa/ reklāmu sīkdatnes

  1. kategorija – Obligātās sīkdatnes

Šīs sīkdatnes ir būtiskas, lai ļautu Jums pārvietoties mājaslapā un izmantot tās iespējas, piemēram, piekļūt mājaslapas drošajām daļām. Bez šīm sīkdatnēm Jūs nevarat saņemt pakalpojumus, piemēram, iepirkties internetā.

Mēs izmantojam apmeklējuma sīkdatnes, lai palīdzētu saglabāt šos datus. Apmeklējuma sīkdatnes ilgst lietotāja sesiju + 30 minūtes un tiek izdzēstas, kad lietotājs aizver interneta pārlūku.

Izmantojot mūsu tīmekļa vietni un tiešsaistes pakalpojumus, Jūs piekrītat, ka mēs varam ievietot šīs sīkdatnes Jūsu ierīcē.

  1. kategorija – Veiktspējas sīkdatnes

Šīs sīkdatnes apkopo informāciju par to, kā apmeklētāji izmanto mājaslapu, piemēram, kuras lapas apmeklētāji apskata visbiežāk, un, vai viņi saņem kļūdu ziņojumus no interneta lapas. Tas ietver Google Analytics sīkdatnes. Šīs sīkdatnes neapkopo informāciju, kas identificē apmeklētājus. Visa informācija, ko šīs sīkdatnes ievāc, tiek apkopota un ir anonīma. To lieto tikai, lai uzlabotu mājaslapas darbību.

Izmantojot mūsu tīmekļa vietni un tiešsaistes pakalpojumus, Jūs piekrītat, ka mēs varam ievietot šīs sīkdatnes Jūsu ierīcē.

  1. kategorija – Funkciju sīkdatnes

Šīs sīkdatnes ļauj mājaslapai atcerēties Jūsu veikto izvēli (piemēram, Jūsu lietotāja vārdu, valodu u.t.t) un nodrošināt labākas, personīgākas funkcijas. Šīs sīkdatnes var izmantot, lai atcerētos izmaiņas, ko veicāt teksta lielumam, fontam un citām mājaslapas daļām, ko Jūs varat pielāgot. Tās var izmantot arī, lai sniegtu pakalpojumus, ko Jūs esat lūguši, piemēram, komentēt blogu vai izmantot sociālos medijus, lai ieteiktu šo vietni. Informācija, ko šīs sīkdatnes ievāc, ir anonīma, un tās nevar izsekot Jūsu pārlūkošanas darbību citās mājaslapās.

Izmantojot mūsu tīmekļa vietni un tiešsaistes pakalpojumus, Jūs piekrītat, ka mēs varam ievietot šīs sīkdatnes Jūsu ierīcē.

  1. kategorija – Mērķa/ reklāmu sīkdatnes

Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai sniegtu reklāmas, kas vairāk interesē Jūs un lai ierobežotu to, cik reizes Jūs redzat reklāmu, kā arī palīdzētu novērtēt reklāmas kampaņas efektivitāti. Tās parasti izvieto reklāmas tīkli ar tīmekļa vietnes atļauju. Tās atceras, ka Jūs esat apmeklējuši tīmekļa vietni, un šī informācija tiek dalīta ar citām organizācijām, piemēram, reklāmdevējiem. Diezgan bieži reklāmas sīkdatnes būs saistītas ar mājaslapas funkcionalitāti, ko sniedz otra organizācija.

Mūsu vietne neizmanto šāda veida sīkdatnes.