Pašpalīdzība kredītkaršu problēmu gadījumā

Ja karte ir sabojātā, ir jāierodas tuvākajā Bankas filiālē vai klientu apkalpošanas centrā un jāaizpilda iesniegums kartes aizvietošanai. Jaunā (aizvietotā) norēķinu karte būs ar jaunu derīguma termiņu, jaunu kartes numuru un jaunu PIN kodu.

Vai ir droši norēķināties internetā ar norēķinu karti?

Banku viens no galvenajiem uzdevumiem ir piedāvāt drošus, Klienta vēlmēm un iespējām atbilstošus produktus. Kartes ir drošas interneta, bet der atcerēties, ka papildus drošība vienmēr ir svarīga! Papildus tam der paturēt prātā sekojošus padomus:

  • ievērot norēķinu kartes lietošanas noteikumus;
  • iepirkties pie zināmiem un drošiem interneta tirgotajiem, kas izmanto interneta pirkumu aizsardzības sistēmu „Verified by VISA” vai „MasterCard SecureCode”, kas nodrošina Klienta finanšu informācijas aizsardzību (interneta mājas lapai ir jāsākas ar https:// , kā arī tās apakšā būtu jāatrodas atslēgas simbolam);
  • norēķiniem internetā izmantot tikai un vienīgi norēķinu kartes numuru (16 cipari), derīguma termiņu, pēc nepieciešamības – kartes lietotāja vārdu un uzvārdu, kā arī CVC kodu (trīs ciparu skaitlis, kas atrodas uz paraksta paneļa norēķinu kartes otrā pusē).

Kā slēgt maksājumu karti un tās kontu?

Ir jānokārto saistības ar Banku, jāuzraksta iesniegums par norēķinu konta un tam piesaistītās norēķinu kartes slēgšanu un jānodod Bankai norēķinu karte.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *