Līzings

Mūsdienu tirgus apstākļos uzņēmuma attīstība, pirmkārt, ir saistīta ar ražošanas modernizēšanu vai paplašināšanu, autoparka atjaunošanu un vēl citiem izdevumiem. Taču šādi līdzekļi ne vienmēr ir uzņēmuma rīcībā. Savas ieceres Jūs varat ātri un vienkārši realizēt, izmantojot līzinga pakalpojumus!

Līzings – tas ir optimāls finansu risinājums Jūsu uzņēmuma tehniskās bāzes paplašināšanai – jaunu automašīnu vai speciālās tehnikas (pacēlāju, ceļamkrānu, traktoru u.c.) iegādei, ražošanas iekārtu vai biroja tehnikas, kā arī ūdens un aviotransporta iegādei. Jums ir iespēja noformēt līzinga darījumu arī par iepriekš iegādātiem uzņēmuma pamatlīdzekļiem, tādejādi gūstot papildus apgrozāmos līdzekļus, kā arī uz izdevīgākiem noteikumiem refinansēt parādu.

Speciālisti sniegs atbildes uz visiem Jūsu jautājumiem, informēs par līzingā finansējamo aktīvu veidiem, palīdzēs izvēlēties pirkumam atbilstošāko līzinga variantu un gādās par izdevīgu un operatīvu finansiālo atbalstu maksimāli īsā laikā!

Līzinga veidi

Mēs vienmēr priecāsimies par iespēju tikties ar Jums un palīdzēsim noformēt līzinga darījumu!

FINANŠU LĪZINGS

Finanšu līzings ir izdevīgs risinājums gadījumos, kad Jūs plānojat iegādāto pirkumu lietot ilglaicīgi. Turklāt līzinga objektu Jūs tūdaļ varat iekļaut uzņēmuma bilancē kā ilgtermiņa ieguldījumu pamatlīdzekļos un sākt tā nolietojuma (amortizācijas) aprēķinu. Samaksātie līzinga procenti daļēji samazinās nodokļu nastu, kas tiek iekasēta par Jūsu uzņēmuma gūtajiem ienākumiem. Līzinga darījuma pievienotās vērtības nodokli (PVN), vadoties pēc izsniegtā rēķina (pavadzīmes), Jūs varēsiet izmantot kā nodokļu priekšapmaksu, attiecīgi samazinot sava uzņēmuma budžeta PVN daļu.

OPERATĪVAIS LĪZINGS

Operatīvais līzings ir piemērots gadījumos, kad Jūs līzinga objektu vēlaties izmantot ierobežotu laika periodu. Šajā gadījumā aizdevējs nopirks nepieciešamo preci un nodos to Jūsu rīcībā uz noteiktu laiku par iepriekš norunātu nomas maksu. Pēc operatīvā līzinga līguma darbības beigām Jūs varēsiet atdot līzinga objektu vai arī izmantot iespēju to izpirkt. Papildus Jums tiks piedāvāta iespēja pagarināt iepriekš noslēgtā līzinga līguma darbības termiņu. Uzņēmuma bilancē Jūs varēsiet iekļaut tikai kārtējos līzinga maksājumus, kuri samazinās ar nodokļiem apliekamo uzņēmuma ienākumu daļu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *