Kādu kredītkarti izvēlēties – MasterCard vai VISA?

Bankas emitē abu šo starptautisko maksājumu karšu organizāciju kredītkartes. Kredītkaršu produkti ir veidoti tā, lai maksimāli apmierinātu visu Bankas klientu vēlmes un vajadzības. Kredītkartes izvēli ir ieteicams rūpīgi pārdomāt (kādas Klienta vajadzības, kādas ir Klienta iespējas, utml.) un, konsultējoties ar Bankas darbiniekiem, izvēlēties atbilstošāko kredītkarti.

Cilvēks

Pamatfunkcijas abu šo zīmolu kredītkartēm ir vienādas (skatīt rakstus Kredītkartes), atšķiras tarifi (skatīt rakstus Tarifi) un piedāvātās papildus iespējas.

Starptautiskā jomā – arī kredītkaršu gadījumā, tāpat kā debetkaršu gadījumā vienīgā atšķirība ir vērojama šo karšu popularitātē dažādu valstu starpā. Pirms to lietošanas Bankas iesaka pārliecināties, vai attiecīgajā tirdzniecības vietā ir redzama šo karšu simbolika. Ja kāda no šīm kredītkartēm netiek pieņemta kādā no tirdzniecības vietām, tad vienmēr pastāv iespēja izņemt skaidru naudu jebkurā bankomātā visā pasaulē.

Vai ar norēķinu karti latos var norēķināties par pirkumiem un pakalpojumiem ārzemēs?

Jā, visas Bankas izsniegtās norēķinu kartes ir starptautiskas un to izmantošana ārzemēs nav ierobežota. Veicot pirkumu no norēķinu kartes valūtas atšķirīgā valūtā, automātiski notiek konvertācija uz attiecīgās valsts valūtu.

Vai var norēķināties par pirkumiem internetā?

Jā, ar Bankas izsniegtām norēķinu kartēm var norēķināties internetā, piedalīties spēļu automātos, maksāt elektroniskos rēķinus, izmantot interneta veikalu sniegtās iespējas un darīt jebko citu, ko piedāvā 2019. gads.

Ko darīt, ja ir atradusies nozaudētā norēķinu karte?

Atrastā norēķinu karte lietošanai nav derīga, jo drošības apsvērumu dēļ tā tiek aizvietota ar jaunu norēķinu karti un līdz ar to mainīsies arī PIN kods. Par to tiks ieturēta komisijas maksa saskaņā ar Bankas cenrādi.

Rakstam ir tikai informatīva nozīme un nosacījumi var atšķirties no bankas uz banku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *