Kā nobloķēt karti?

Cilvēks

Ja esat pazaudējuši karti vai tā nozagta, vai arī, ja Jūsu PIN kods kļuvis zināms trešajai personai, Jums jāsazinās ar Banku, lai nobloķētu karti. Jums jānosauc kartes numurs, Jūsu vārds un uzvārds, kā arī cita informācija Jūsu identifikācijai, un Bankas darbinieks vai speciālists bloķēs Jūsu karti. Jums 7 dienu laikā jāuzraksta iesniegums Bankai par kartes bloķēšanu un jaunas kartes izsniegšanu.

Atrodoties ārpus Latvijas, Jūs varat paziņot par kartes nozaudēšanu tuvākajā policijas iecirknī vai bankā, kas apkalpo attiecīgās sistēmas kartes.

Maksājumu karti var saņemt kā fiziska, tā arī juridiska persona, aizpildot iesniegumu un līgumu par maksājumu kartes izsniegšanu.

Bankas izsniegtās maksājumu kartes ir starptautiskas, neatkarīgi no kartes valūtas. Tāpēc arī ārzemēs Jūs varat izmantot savu latu karti un maksāt par pirkumiem vai saņemt skaidru naudu tās valsts valūtā, kurā Jūs atrodaties.

Jāatceras, ka par darījumiem, kas veikti ar nozaudētās kartes palīdzību, ir atbildīgs tās īpašnieks, tāpēc Jūsu interesēs ir, cik iespējams, ātrāk bloķēt karti tās nozaudēšanas gadījumā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *