Kā gudri rīkoties ar naudu?

Naudas investīcijasKā rīkoties, ja naudas vienmēr trūkst, ja nespējat pat nomaksāt rēķinus? Un tā mēnesi no mēneša, tas iedzen jūs stresā, bailēs no rītdienas… Kā rīkoties?

Noteikti vajadzētu meklēt risinājumu. Es ieteiktu mēnesi no vietas pacietīgi uz lapas reģistrēt katru pirkumu un maksājumu. Pēc mēneša apkopojot pašu iegūto informāciju, varēsiet uzskatāmāk izvērtēt savus iepirkšanās paradumus. Varbūt naudas ienākumi patiesībā nav par mazu, taču ir neekonomiski un nevajadzīgi pirkumi? Gudri rīkojoties ar naudu, noteikti mēģināsiet veikti kaut mazu, taču uzkrājumu. Pareizi esot katru mēnesi atlikt 10% no saviem ienākumiem tā saucamajām “nebaltajām dienām”. Varam šīs dienas saukt kā mums tīk, taču tā tas ir, kad tieši tad, kad esat uz sēkļa, rodas neparedzēti izdevumi. Vai noteikti jāveic kāds steidzams pirkums, vai esat saslimuši un nauda vajadzīga medicīniskiem izdevumiem. Tad šis jūsu nelielais uzkrājums lieti noderēs un neveidosies stresa situācija pat to “ko nu darīt?”.

Ļoti gudri brīvo naudu ir ieguldīt projektos, piemēram, īpašumu vai zemes iegādē, tas noteikti atmaksāsies. Ja cilvēkam galīgi neturas naudiņa, pat nerunājot par uzkrājumiem, tad nopietni jāpiestrādā pie attiecībām ar naudu. Viss sākas ar mūsu domu, tas sen ir pierādīts. Domai ir liels spēks! Pat tad. ja kādu dzīves periodu naudas ir stipri par maz, nekad nečīkstiet par tās trūkumu, tā jūs piesaistīsiet un izveidosiet apburto loku, kad naudas trūks vienmēr. Ja jāveic jums kāds pirkums un dotajā brīdī tam nav līdzekļu, arī tad nesakiet un nedomājiet, ka jums nav naudas, labāk sakiet, ka pašreiz man nav naudas šim konkrētam pirkumam. Tā jūsu teiktais nemanot piesaistīs naudu un visas naudas problēmas sakārtosies pat nemanot. Galvenais – esat pacietīgi! Pat tad, ja jums ir dota nauda vairāk, kā vajadzīgs ikdienas tēriņiem, gudri rīkoties ar naudu nedrīkst aizmirst. Tas nākotnē atmaksāsies!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *